تاریخچه شرکت مبلمان اداری جلیس

شرکت مبلمان اداری جلیس فعالیت خود را از سال 1353 شمسی آغاز نمود. بیش از سه دهه فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان اداری، جلیس را بسوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. جلیس در حال حاضر، در فضایی به وسعت 15000 متر مربع و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فن‌آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر بفرد، مفتخر به ارائه یک سری کامل از محصولات با استاندارد بالا از جمله میزهای کار، میزهای کنفرانس، صندلی و مبلمان اداری، فایل، قفسه، کتابخانه و پارتیشن می‌باشد.
جلیس در سال 2005 میلادی در راستای فعالیت‌های خود، پس از دو دهه طراحی و ساخت مبلمان اداری، متوجه فقدان پارتیشن‌های مدرن اداری در بازار ایران شد. از اینرو پس از تحقیقات طولانی در میان بهترین تولیدکنندگان اروپا، شرکت Lafano ایتالیا را انتخاب نمود که به لحاظ نوآوری در کار و ارزش‌های سازمانی با شرکت جلیس مطابقت و سازگاری بسیار داشت. اکنون از تولید پارتیشن‌های مدرن اداری سالها می گذرد و ثمره این همکاری موفق، منجر به انتقال دانش فنی و ارتقاء کیفیت این محصولات در کشور گردیده است.
این مجموعه خدمتگزاری به مشتری را در کلیه مراحل از طراحی اولیه چیدمان تا اجرا، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات، سرلوحه خویش قرار داده است. شرکت جلیس در این راستا به ارائه راه حل های مختلف برای فضای کاری پروژه‌ها، ترسیم نقشه چیدمان با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای پیشرفته و ارائه خدمات پس از فروش ده ساله و دو سال گارانتی محصولات می‌پردازد.
خط مشی کیفیت این مجموعه جلب رضایت مشتری و برآوردن توقعات ایشان از طریق توجه به زیبایی و استحکام در طراحی محصول، طراحی و تولید محصولاتی با قابلیت‌ها و امکانات مطلوب، ارائه خدمات پس از فروش منظم و گسترده و بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات از طریق استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید، ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات، بکارگیری ماشین‌آلات جدید و حفظ و نگهداری بهینه آن‌ها، بهره‌گیری از کارکنان مجرب و متخصص و آموزش کارکنان در تمامی سطوح است. تمام فعالیت‌های جلیس در محیطی صمیمی و منضبط صورت گرفته و تمامی کاکنان در جهت اجرای مفاد این خط مشی کوشش می‌نمایند.
دامنه گسترده محصولات و خدمات با کیفیتی جهانی
ساخت آمیزه ای از فرهنگ و تجربه
تحقیق و نوآوری، توانمندی در طراحی
آغاز فعالیت جلیس در صنعت مبلمان اداری