اطلاعات کمپانی

ما برای راحتی شما بهترین انتخاب ها را در اختیارتان قرار می دهیم. با جلیس زندگی آسوده را تجربه کنید.

تاریخچه جلیس آمیزه ای از تجربه و فن آوری… جلیس فعالیت خود را از سال 1353 شمسی آغاز نمود. بیش از سه دهه فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان اداری، جلیس را بسوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. در حال حاضر، در فضایی به وسعت 15.000 متر مربع و با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری، گستره محصولات از انواع میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس و پارتیشن تا مبلمان منزل شامل میزهای تلویزیون و سرویسهای خواب را ا رائه نموده است.

فرآیند تولیدات جلیس

طبیعی است که فرایند تولید هر محصول، با توجه به طراحی و کاربرد آن تعریف میشود. کماکان با توجه به این نکته، فرایند تولید یک محصول در کارخانه جلیس را می‌توان به موارد زیر خلاصه کرد.

برش قطعات سلولزی شامل ام دی اف نئوپان و اچ پی ال توسط ماشینهای برش (CUT) با دقت 0.3 میلیمتر و حداقل میزان پرت تولید شده از ورق ها
انجام مرحله نوار لبه شدن قطعات یا اصطلاحا “Edge Banding” توسط ماشین های لبه چسبان صنعتی در شرکت جلیس
مراحل ماشین کاری یا به عبارتی سی ان سی (CNC) که شامل تمامی عملیات سوراخکاری در همه جهات ، فرز کاری و برش های منحنی و چهارگوش و شیاززنی و در نهایت عملیات نوارکاری بخشهای منحنی توسط ماشینهای Edge Banding CNC
مرحله پرس قطعات که شامل تولید ورقهای لایت پانل با ضخامت 5 سانتیمتر و همچنین تولید درب های مورد نیاز واحد پارتیشن می باشد.
بخش رنگ کاری که در آن برخی قطعات محصولات که می بایست به صورت رنگ شده در کالا مورد استفاده قرار گیرد با فرآیندها و فناوری های خاص و پوشش رنگ پلی اورتان تکمیل می گردند.
واحد انبار که در آن مطابق با برنامه ارائه شده از واحد مهندسی صنایع یراق آلات و اتصالات مورد نیاز برنامه تولید و مونتاژ آماده شده و در اختیار این واحد قرار می گیرد.
واحد مونتاژ ، این واحد مطابق با برنامه ارائه شده از واحد مهندسی صنایع ، قطعات تولید شده در مرحله اول تولید و ماشین کاری دریافت می کند و پس از انجام مراحل تمیزکاری و مراحل نهایی، برای نصب اتصالات و یراق آلات به خط مونتاژ منتقل می گردند.
مونتاژ نهایی قطعات هر محصول برای آماده سازی و تحویل به واحد کنترل کیفیت.
پس از مونتاژ محصولات ، کنترل کیفی و کمی نهایی باکمک چک لیست های کنترلی مرتبط ، اعمال شده و در نهایت نسبت به بسته بندی وانتقال و نگهداری تا موعد حمل به انبار محصول و یا سالن بارانداز جهت حمل به مقصد نهایی اقدام می گردد.

مشتریان جلیس

افتخارات گروه صنعتی جلیس