طراحی مبلمان اداری جلیس

امروزه بحث طراحی مبلمان اداری علاوه بر میزهای مدیریتی، بر روی طراحی میزهای کارشناسی و کارمندی متمرکز شده است و از طرفی با گسترش روزافزون استفاده از فضاهای باز و فاقد دیوار، طراحی پارتیشن‌ها و میزهای کار گروهی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشند.

واحد طراحی جلیس به دو بخش طراحی محصول، مستقر در واحد تحقیقات و طراحی چیدمان، مستقر در واحد فروش تقسیم می‌شود. نگاه واحد طراحی محصول معطوف به طراحی محصولاتی است که در هر فضایی بتوان از آنها استفاده نمود. این واحد برای این منظور، میزهای کار گروهی با ظرفیت 3 الی 4 نفر را به شکلی طراحی نموده است که علاوه بر اشغال فضای کمتر، باعث افزایش راندمان کار نیز بشود. این محصولات از نظر اپراتوری و نیز از نظر تکنولوژی‌های بکار رفته در آنها مطابق با استاندادهای روز دنیا طراحی شده اند، بطوریکه اپراتور بتواند به راحتی در فضایی منظم از تجهیزاتی نظیر لپ‌تاپ، گوشی استفاده کرده و حداکثر کارایی را برای اپراتور به همراه داشته باشد.

از افتخارات شرکت جلیس، توجه به طراحی روز کشورهای اروپایی و بکارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته و تولید محصولاتی با تنوع و پیچیدگی بسیار بالا می باشد که همواره در این زمینه پیشرو بوده است. بعد از طراحی و انجام آنالیز قیمت و یراق آلات، محصول جدید به مرحله تولید می‌رسد.

واحد طراحی چیدمان که در واحد فروش مستقر است، با توجه به ساختار مکانی که باید تجهیز شود و بر اساس نیاز مشتری، چیدمان و محصول مناسب آن مکان را به مشتری پیشنهاد می‌دهد.