طراحی

امروزه بحث طراحی مبلمان اداری علاوه بر میزهای مدیریتی، روی طراحی میزهای کارشناسی و کارمندی است. به‌علاوه با رواج استفاده از فضای باز و دیوارکشی نشده، طراحی پارتیشن‌ها و میزهای ورک‌استیشن نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

واحد طراحی جلیس به دو بخش طراحی محصول مستقر در واحد تحقیقات و بخش طراحی چیدمان مستقر در واحد فروش تقسیم می‌شود. نگاه واحد طراحی محصول به طراحی محصولاتی است که در فضای جدید بتوان استفاده کرد. این واحد برای رفع این نیازها و اشغال فضای کمتر، میزهای کار گروهی با ظرفیت 3 الی 4 نفر را طراحی کرده که علاوه بر اشغال فضای کمتر، راندمان کار را بالا ببرد. این محصولات به نحوی طراحی شدند که هم از نظر اپراتوری و هم تکنولوژی‌های بکار رفته در آن‌ها به‌روز باشد. تا اپراتور بتواند به راحتی در فضای منظم از تجهیزاتی نظیر لپ‌تاپ، پوشی و… استفاده کند و حداکثر کارایی را برای اپراتور داشته باشد.

از افتخارات شرکت جلیس اینست که با نگاه به طراحی روز کشورهای اروپایی و بکارگیری تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته محصولات متنوع‌تر و پیچیده‌تری را طراحی و تولید کند و همواره در این زمینه پیشرو باشد. بعد از طراحی محصول آنالیز شده و به ساختار خاص خودش در می‌آید و بعد از آنالیز قیمت و یراق آلات مناسب آن، محصول جدید به مرحله تولید می‌رسد.

واحد طراحی چیدمان که در واحد فروش مستقر است، با توجه به ساختار محلی که باید تجهیز شود و بر اساس نیاز مشتری، چیدمان و محصول مناسب آن را به مشتری پیشنهاد می‌دهد.