تکنولوژی جلیس

تکنولوژی جلیس در تولید محصولات خود با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا از مواد اولیه، یراق آلات، اتصالات و ماشین آلاتی که در شرکت‌های مطرح اروپایی شناخته شده با سابقه درخشان تولید ماشین‌آلات صنعت چوب مانند DSL ، استفاده می‌کند.
شرکت جلیس هرساله به منظور به‌روز‌رسانی تکنولوژی و فناوری‌های خود گروهی را برای شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی ماشین‌آلات اعزام می‌کند و با کمی جستجو از فناوری‌های جدید، یراق‌آلات و مواد اولیه جدید باخبر می‌شود و اگر امکان استفاده از آن‌ها در کشور باشد آن‌ها را تهیه می‌کند.
از نقاط قوت جلیس اینست بعد از وارد کردن به کشور بسیاری از این فناوری‌ها، آن‌ها را با تکنولوژی داخلی مشابه‌سازی می‌کند تا بدون هزینه واردات آن‌ها را به‌روز‌رسانی کرده بکار می‌برد.
تکنولوژی و ماشین‌آلات بکار رفته در جلیس امکان طراحی متنوع‌تر و حجم بالای تولید را به این شرکت داده است. این ویژگی، امکان تجهیز ساختمان‌های بالای 8 طبقه را به مبلمان و پارتیشن در 9 الی 11 روز کاری به شرکت جلیس داده است. بعلاوه در پروژه‌های بزرگ، مناقصات و پروژه‌های بزرگ، امکان سفارشی سازی با حجم بالا و پروژه‌هایی که عمده محصولات جلیس را خریداری کردند، امکان سفارشی سازی با حجم کمتر را داده است.

مطالب مرتبط

تاثیر میز تحریر مدرن در مطالعه

تکنولوژی جلیس